Kungälvs HK


Bollekis Diseröd

Inbjudan till Bollekis - Anmälan


Bollekis, en rolig och aktiv träning för barn i åldern 2-6 år. Här tränar vi kondition, rörelse med boll och leker tillsammans med andra barn. Träningen sker tillsammans med en vuxen anhörig eller förälder, vilket ger er möjlighet att fortsätta övningarna hemma och förstå vad barnen lär sig.


Var och när?


Exkat datum för uppstart är inte satt än men någon gång under september kommer det bli.
För att göra det enkelt för er att delta kommer vi att erbjuda Bollekis i två lokala områden i Kungälvs kommun: Diseröd och Ytterby. 


Anmälan


För att anmäla er, använd länken nedan. Det är viktigt att du anmäler både ditt barn och en vuxen för varje tillfälle ni vill delta. I anmälan väljer du också den plats där ni vill delta (Diseröd, Ytterby).


Kostanden


Avgiften är inte bestämd än men här ser ni avgiften för 2024/2025 säsongen, 1272 kr per säsong som kommer att faktureras 2 gånger (636 kr hösten och vår)


 

Använd formatet YYYYMMDDXXXX


Levererat av MyClub



Laddar...